Семінар практичних психологів

Семінар практичних психологів

02.03.2017 року на базі Сеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов інформаційно-практичний семінар практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Куп’янського району «Психологічний супровід учнів з родин вимушених переселенців в умовах ЗНЗ. Спілкування як засіб налагодження ефективної взаємодії».

Вступним словом учасників привітала директор Сеньківської школи Білогурова Н.А., визначивши актуальність роботи працівників освіти з дітьми з родин вимушених переселенців, організації співпраці з батьками цих дітей, надання своєчасної психолого-педагогічної допомоги усім учасникам навчально-виховного процесу.

Теоретична частина семінару була представлена інформацією щодо планування та організації соціально-педагогічного та психологічного супроводу учнів з родин вимушених переселенців.  Перед учасниками виступили заступник директора з НВР Шевченко Ю. В. з темою «Організація роботи закладу з дітьми з родин вимушених переселенців» та практичний психолог закладу Пелих О.М. за темою «Психологічний супровід учнів з родин вимушених переселенців».

У практичному блоці семінару учасники переглянули заняття з елементами тренінгу практичного психолога з учнями 8-9 класу за темою «Спілкування як перший крок до ефективної взаємодії». Також, практичним психологом закладу було проведено заняття з елементами тренінгу з учасниками семінару з теми «Психолог як провідник налагодження  взаєморозуміння між учнями та педагогами».

Семінар було організовано не лише з метою представлення рекомендованого МОН України, НАПН України та УНМЦППСР теоретичного та практичного матеріалу щодо організації роботи з дітьми з родин вимушених переселенців, а й з метою висвітлення діяльності Сеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів у даному напрямку. Як результат роботи закладу та проведеного семінару практичним психологам було презентовано, схвалений методичною радою інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації, посібник щодо психологічного супроводу дітей з родин вимушених переселенців.

Представлений на семінарі теоретично-практичний матеріал може бути використаний практичними психологами та педагогами у роботі з дітьми старшого дошкільного й шкільного віку.

Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів Альбом: Семінар практичних психологів
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/9869 | Переглядів: 73Дата публікації: 10:55 03.03.2017