Мовна група. День п'ятий. Заключний.
Мовна група. День п\

Мовна група. День п'ятий. Заключний.

04.06.2018 року в школі добігли кінця заняття в мовній групі під керівництвом учителя іноземної ( англійської) мови Томко К. О.

04.06.2018 в англомовній групі день пройшов під девізом «Farewell our summer group».

Сьогодні останній день мовної групи. Він був присвячений театралізованому інсценуванню казок. Перед інсценуванням казки учні мали змогу переглянути відео з улюбленими казками та обрати одну для вистави.

На закриття мовної групи завітали заступник начальника Куп'янського районного відділу освіти Білогурова Н. А., методисти ІМЦ районного відділу освіти Коротун Н. В. та Вівіліна Л. А.

В кінці дня діти малювали прощальну листівку та танцювали улюблений танець «Happy Campers».

Діти чудово провели час та з нетерпінням чекають SMILE 2019.

Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний. Альбом: Мовна група. День п'ятий. Заключний.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13519 | Переглядів: 44Дата публікації: 13:04 04.06.2018