День захисту дітей.

День захисту дітей.

01.06.2018 учні школи відвідали захід, присвячений Дню захисту дітей в сільському будинку культури.

Ще б хотілося відзначити один приємний момент, який був сьогодні. Учні школи відвідали заходи біля будинку культури, які присвячені до Дню захисту дітей, де діти брали участь у різноманітних конкурсах та виставах. Дітей привітали сільський голова Кулик О. М. та начальник відділу освіти Жадановська Т. В., яка в свою чергу передала вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О.

Загалом, діти чудово провели час та отримали масу позитивних вражень.

Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей. Альбом: День захисту дітей.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13493 | Переглядів: 60Дата публікації: 15:18 01.06.2018