Мовна група. День четвертий.

Мовна група. День четвертий.

01.06.2018 в нашій школі минув четвертий день в англомовній групі.

01.06.2018 в англомовній групі день пройшов під девізом «The Children’s Day».

Сьогоднішній день був присвячений дитячим розвагам та веселощам. На початку дня діти бавилися в ігри на свіжому повітрі. Особливо, найбільше дітям сподобалась гра «Run, Freeze».

В групі із задоволенням переглядали мультфільми на англійській мові, а після перегляду було проведено конкурс малюнків на асфальті.

Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий. Альбом: Мовна група. День четвертий.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13492 | Переглядів: 43Дата публікації: 14:52 01.06.2018