Мовна група. День третій.

Мовна група. День третій.

31.05.2018 в школі пройшов третій день занять в англомовній групі.

31.05.2018 третій день мовної групи пройшов під девізом "Traditions and customs".

Сьогоднішній день пройшов дуже цікаво. Протягом  усього дня  діти продовжували знайомитись  з традиціями та звичаями Об`єднаного королівства Великої Британіїї та Північної Ірландії. Діти дізнались багато нового про англійців, їхні свята та національні страви.

Вранці було проведено фізичні ігри на свіжому повітрі,  в класі діти із задоволенням танцювали під пісню «Happy Campers Course Song» та співали пісню «I like summer».

Для розминки керівник групи Томко Катерина Олександрівна провела вікторину «Quiz on the geography of the UK». А далі перейшли працювати над створенням проекту про «Traditions and customs. Holidays in Great Britain».  Діти переглядали багато інформативних презентацій та відео. Методом жеребкування учні обрали собі свята, над якими будуть працювати. Всі були об’єднані у чотири групи. Кожна група працювала над презентацією свого свята. Діти отримали багато нової та цікавої інформації про традиції та звичаї Об’єднаного Королівства та позитивні  емоції від створення проекту.

Альбом: Мовна група. День третій. Альбом: Мовна група. День третій. Альбом: Мовна група. День третій. Альбом: Мовна група. День третій. Альбом: Мовна група. День третій. Альбом: Мовна група. День третій.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13455 | Переглядів: 40Дата публікації: 14:07 31.05.2018