Мовна група. День другий.

Мовна група. День другий.

30.05.2018 року в школі минув черговий день у мовній групі "Smile".

30.05.2018 в англомовній групі день пройшов під девізом «Country study»

Протягом  усього дня  діти знайомились  з традиціями та звичаями Об`єднаного королівства Великої Британіїї та Північної Ірландії.

Були проведені рухливі ігри, фізична розминка «Happy Campers Course Song» , «Clap your hands» , розучено речівку «I like…».  Під час її вивчення діти ставали у коло , говорили  улюблену фразу з речівки  та передавали свій гарний настрій за допомогою обіймів.

У групі всі творчо працювали над створенням проекту про Об`єднане королівство Великої Британіїї та Північної Ірландії.  Діти переглядали багато відео про цю країну та її визначні місця.  Всі були обєднані у чотири групи. Кожна группа створювала свою частину колажу, прапор та презентацію. Діти отримали багато нової та цікавої інформації про Об`єднане королівство   та позитивні  емоції від створення проекту.

Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий. Альбом: Мовна група. День другий.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13433 | Переглядів: 47Дата публікації: 13:41 30.05.2018