Свято Останнього дзвоника.

Свято Останнього дзвоника.

25.05.2018 року в школі пройшло свято Останнього дзвоника, таке довгоочікуване і водночас сумне.

Дорогі учні!
Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячна педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою та найкращими побажаннями,

директор школи Ю.В.Шевченко

Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника. Альбом: Свято Останнього дзвоника.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13373 | Переглядів: 80Дата публікації: 11:34 25.05.2018