Ми живемо здорово!

Ми живемо здорово!

24.05.2018 в нашій школі пройшов День здоров'я.

24.05.2018 в нашій школі пройшов день здоров'я під дивізом "живемо здорово!"

Для учнів початкової школи були проведені "Веселі старти", а для учнів старшої- стрибки на скакалці та перетягування каната. Також усі учні школи разом з класними керівниками здійснили подорож річкою Оскіл катером "Петро І" Та куди без каші?! Смачнюща каша стала завершенням такого насиченого і радісного дня.

Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово! Альбом: Ми живемо здорово!
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13372 | Переглядів: 46Дата публікації: 11:28 25.05.2018