Прощавай, початкова школо!

Прощавай, початкова школо!

23.05.2018 в школі відбулося урочисте свято, присвячене закінченню початкової школи.

23.05. 2018 року відбулось урочисте свято, присвячене випуску з початкової школи учнів 4 класу  Діти згадували свої перші кроки у школі, великі і маленькі досягнення, співали, розігрували сценки , переглядали відео та кружляли у вальсі. На святі були присутні учителі, діти та батьки щасливих і вже майже дорослих майбутніх п’ятикласників. Цей радісний і водночас трішки сумний захід підготувала любляча вчителька- Налигач Марина Володимирівна. Сценарій захохду був лаконічно розбитий на пов’язані між собою блоки – зупинки , на яких діти збирали пазли шкільнго життя.

Альбом: Прощавай, початкова школо! Альбом: Прощавай, початкова школо! Альбом: Прощавай, початкова школо! Альбом: Прощавай, початкова школо! Альбом: Прощавай, початкова школо! Альбом: Прощавай, початкова школо!
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13370 | Переглядів: 44Дата публікації: 11:15 25.05.2018