Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця
Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця

Поділитися новиною:

Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця

20 травня учні та вчителі Сеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали місто Запоріжжя. Надзвичайної сили враження отримали учасники екскурсії від побаченого й почутого.

Запоріжжя називають містом давніх традицій і людського поступу до цивілізації, містом води і світла, затишку і гамору… Відвідати козацьку столицю – обов’язок кожного українця. Тут органічно поєдналося героїчне історичне минуле і науково-технічне сучасне, а магія містично-реалістичної атмосфери повертає гостей міста сюди знову.

Розпочалася екскурсія з огляду визначних пам’яток міста, його історією і сучасністю: Дніпрогес, проспект Соборності, Алея Слави та Алея Праці… і, звичайно, Хортиця, острів козацької слави. Тут, на Хортиці, екскурсанти не тільки побачили відтворене козацьке минуле, а й стали його безпосередніми учасниками, відвідавши виставу кінного театру «Запорізькі козаки».

Не оминули увагою і Музей техніки «Фаетон» - єдиний в Україні заклад, який відкрито демонструє відвідувачам експозицію раритетних автомобілів.

Якщо Ви ще не були в Запоріжжі – відвідайте його обов’язково!

Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця Альбом: Екскурсія до міста Запоріжжя та острову Хортиця
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13321 | Переглядів: 97Дата публікації: 08:52 22.05.2018
Директор

Шевченко Юлія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих