Свято "Ввічливих малят"
Свято \"Ввічливих малят\"

Свято "Ввічливих малят"

Малята... Такі чисті та світлі, і кожного дня вони вчаться бути ввічливими і уважними!

03.05.2018 року вчитель початкових класів Коновалова Т. Є. провела захід "Свято ввічливих малят" для учнів першого класу.

Мета заходу - навчити дітей правильно поводитися у шкільному колективі; ознайомити з правилами культурної поведінки, норми моралі; учити аналізувати, оцінювати вчинки; виховувати бажання бути ввічливим, доброту, повагу до інших.

Учні змогли довести, що вони виховані та толерантні діти, на згадку про що отримали пам'ятні знаки - "Маленька леді" та "Юний джентельмен". Ввічливість і вміння себе поводити серед колективу - невід'ємна частина поведінки культурної і вихованої людини.

Альбом: Свято "Ввічливих малят" Альбом: Свято "Ввічливих малят" Альбом: Свято "Ввічливих малят" Альбом: Свято "Ввічливих малят"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13077 | Переглядів: 59Дата публікації: 12:45 04.05.2018