Тиждень цивільної оброни.

Тиждень цивільної оброни.

З 23.04 по 27.04.2018 року в школі пройшов Тиждень ЦО.

З 23.04. по 27.04.2018 року в школі пройшли заходи, присвячені тижню цивільної оборони. Вчитель біології та хімії та основ здоров'я Олійник Н.О. ще раз повторила всі правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Також Олійник Н. О. провела наочний тренінг стосовно правил евакуації прои пожежі та екстримальних ситуаціяїх. Учні школи повторили та закріпили все почуте тренувальними вправами. Мета заходу - навчити дітей правильно поводити себе  в критичних ситуаціях та правильно реагувати на надзвичайні події.

цивільна оборона України - це система спеціально утворюваних державою органів управління, сил і засобів для організації та здійснення заходів щодо забезпечення безпеки населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, екологічного, природного та воєнного характеру.

Альбом: Тиждень цивільної оброни. Альбом: Тиждень цивільної оброни. Альбом: Тиждень цивільної оброни. Альбом: Тиждень цивільної оброни. Альбом: Тиждень цивільної оброни.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13044 | Переглядів: 46Дата публікації: 11:38 02.05.2018