Ранкове коло

Ранкове коло

З квітня 2018 року в школі проводяться тренінги для першокласників "Ранкове коло".

З 6.04.2018 року в школі проводяться тренінги для першокласників "Ранкове коло". Вчитель початкових класів Налигач М.В. та ЗДНВР Підгайко О.І. ретельно підбирають матеріал для роботи з учнями. Цікавими та пізнавальними конкурсами збагачена програма тренінгів. Діти з радістю беруть участь в заході та відкривають для себе багато корисного.

Ранкове коло – це зустріч на початку дня учнів класу з педагогом. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкове коло закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.

Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло Альбом: Ранкове коло
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13040 | Переглядів: 81Дата публікації: 08:37 02.05.2018