Акція "За чисте довкілля".
Акція \"За чисте довкілля\".

Акція "За чисте довкілля".

21.04.2018 року школа взяла участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля".

21.04.2018 року учні і колектив школи взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля". Весь учнівський та педагогічний колектив разом з технічними персоналом облаштовували благоустрій шкільної та пришкільної території. Взявши до рук граблі та щітки з відрами, ми всі разом стали до роботи. Кожен був зайнятий своє справою. Разом ми змогли подарувати шкільному подвір'ю чистоту та порядок.

І пам'ятайте: чисто не там , де прибирають, а там, де не смітять!

Альбом: Акція "За чисте довкілля". Альбом: Акція "За чисте довкілля". Альбом: Акція "За чисте довкілля". Альбом: Акція "За чисте довкілля". Альбом: Акція "За чисте довкілля". Альбом: Акція "За чисте довкілля".
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/13039 | Переглядів: 53Дата публікації: 08:56 02.05.2018