Весняні барви
Весняні барви

Поділитися новиною:

Весняні барви

20.04. 2018 року наша школа взяла участь у фестивалі дитячої творчості "Весняні барви", етап якого відбувся в стінах нашої школи.

20.04.2018 на базі школи пройшов один з етапів фестивалю " Весняні барви". До нашого навчального закладу завітали учасники з чотирьох шкіл, які показували свою майстерність в сольному співі, колективному, в хореографічній майстерності та в умінні виразно читати вірші. Учні нашої школи на правах господарів, урочисто привітали гостей зі сцени.  

Атмосфера азарту та суперництва супроводжувала учасників протягом всього фестивалю. Наша земля багата талантами. В цьому ми ще раз переконались під час виступу конкурсантів. 

Оксана Шевцова, учениця 9 класу, посіла І місце серед шкіл району в номінації " соліст - вокаліст". Вітаємо, Оксанко!!!!!

" Весняні барви" - фестиваль таланту та заповзятості, натхнення та краси!

Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12945 | Переглядів: 93Дата публікації: 11:33 23.04.2018
Директор

Шевченко Юлія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих