Великдень в 5 класі
Великдень в 5 класі

Поділитися новиною:

Великдень в 5 класі

Одинадцятого квітня 2018 року учні 5 класу нашої школи разом з класним керівником відзначив свято Великодня.

Учні п'ятого класу разом з класним керівником Мукій К. О. долучилися до святкування свята Воскресіння Хрестова. Запашна паска та філіжанка зі смачним компотом принесли неабияке задоволення дітям.Великдень, Пасха, Христове           Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято. З Великоднем традиційно пов'язана значна кількість народних повір'їв, прикмет і обрядів, які формувалися століттями.
        Хто знає, чому Великдень щороку святкується в різні дні? Напевно, більшість. І все ж… У 1-му столітті нашої ери воскресіння Христа святкували кожного тижня, але у 2-му вже почалися суперечки на цей рахунок. Тому відбувся Нікейський собор, на якому постановили, що Великдень святкуватиметься після 21 березня в неділю після повного місяця. А оскільки це явище відбувається завжди в різний час, то і дата святкування різниться. Тому, щоби визначити дату святкування Великодня, спочатку визначають, коли місяць вперше буде повним після весняного рівнодення. А наступна неділя і буде святковою. 

Однак, християни користуються двома різними календарями. Православні та греко-католики слідують юліанському календарю. Католики віддають перевагу грегоріанському, згідно з яким весна розпочинаєтсья раніше на 13 днів. Саме тому католицький та православний Великдень святкують у різні дні, але деколи трапляється, що обидві дати збігаються. 

Альбом: Великдень в 5 класі Альбом: Великдень в 5 класі Альбом: Великдень в 5 класі
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12853 | Переглядів: 54Дата публікації: 15:05 11.04.2018
Директор

Шевченко Юлія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих