Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів
Міжнародний день визволення в\

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів

Дванадцятого квітня 2018 року школа долучилася до відзначення Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Дванадцятого квітня 2018 року в нашій школі проведено заходи до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів. Учні школи взяли участь в годині спілкування " Концтабори- могила для  мільйонів". А діти 7-9 класів переглянули документальний фільм "Освенцим- фабрика смерті".Також учні 9 класу виступили з доповідями.

Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.

11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей - це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.За роки другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік, з них 5 мільйонів - громадяни Радянського Союзу.

Альбом: Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів Альбом: Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12852 | Переглядів: 40Дата публікації: 14:48 11.04.2018