Тиждень іноземної (англійської) мови

Тиждень іноземної (англійської) мови

З другого по шосте квітня 2018 року в школі пройшов тиждень іноземної (англійської) мови.

З другого по шосте квітня 2018 року учителем англійської мови Томко К.О. було проведено тиждень англійської мови.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

У понеділок відбулося урочисте відкриття тижня. Учні 5-9 класів взяли участь у віртуальній екскурсії «Travelling around Great Britain». Учні мали змогу за допомогою інформаційних технологій здійснити віртуальну подорож до самого серця Великої Британії – Лондона, ознайомитися з визначними місцями столиці, дізнатися більше цікавої інформації про традиції країни, мову якої вивчають. Метою екскурсії було ознайомити учнів з краєзнавчим матеріалом, традиціями країни, поглибити знання учнів про Великобританію та виховувати повагу до її культури.

У вівторок було проведено презентацію малюнків, стіннівок серед учнів 5-9 класів. Перемогу отримали учні 7 класу.

У середу відбувся брейн-ринг «Хто знає англійську краще?» серед учнів 8-9 класів,мислення, пам’ять та увагу. Також діти переглянули відеофільми «Window to Great Britain».

У четвер було проведено конкурс на створення власних к кросвордів з англійської мови. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів. Учні із задоволенням підійшли до виконання цього нелегкого завдання. Найактивнішими виявилися учні 5 та 7 класів. Мета заходу була максимально досягнута.

У п’ятницю учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі презентацій. Переможці – учні 7 класу. Учні презентували свої презентації. Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовувати вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови Альбом: Тиждень іноземної (англійської) мови
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12847 | Переглядів: 33Дата публікації: 11:12 11.04.2018