Тиждень української мови і літератури.

Тиждень української мови і літератури.

З дев'ятнадцятого по двадцять третє березня 2018 року в школі пройшов тиждень української мови та літератури

Із метою сприяння розвитку продуктивного творчого мислення, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, сприяння самовираження особистості, розвитку і підтримки творчої діяльності школяра було проведено тиждень української мови та літератури з 19.03.2018 по 23.03.2018.

Мета тижня: залучення учнів до книги, формування розвиненого читача, сприяння вихованню естетичних смаків школярів, зацікавлення їх багатогранним світом культури та літератури, рідної мови.

У межах тижня української мови та літератури пройшли заходи:

- віртуальна екскурсія «Стежками Тараса Шевченка»;

- конкурс «Казку складаю сам»;

- виставка «Письменники-ювіляри»;

- конкурс української народної пісні „ Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине… ”;

- презентація проекту «“Енеїді” 220»;

- турнір з української мови;

- презентація стіннівок «Як не любити любов’ю наснажених, Мудрістю сповнених книг!..» (М. Т. Рильський);

- конкурс малюнків «В гостях у казки».

- Українська - це круто!

Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури. Альбом: Тиждень української мови і літератури.
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12790 | Переглядів: 66Дата публікації: 15:03 02.04.2018