Тижденьь російської мови та літератури

Тижденьь російської мови та літератури

«Читання для розуму – теж саме, що фізичні вправи для тіла.» Під таким девізом у Сеньківській ЗОШ І-ІІ ступенів з 12.03 по 16.03 був проведений тиждень російської мови та зарубіжної літератури. Метою всіх проведених заходів було наступне: актуалізувати та поширити раніше набуті знання з предметів, збагатити словниковий запас; розвивати творчі здібності, мовлення і мислення учнів; виховувати інтерес до народних традицій.

Відкриття тижня почалось урочистою загальношкільною лінійкою, на якій було оголошено план проведення тижня. Всі учня школи брали активну участь у заходах, які організувала вчитель Водолазська Н.В.. Учні 1-4 класів «дарували» квіти улюбленим письменникам, а потім із. захопленням розповідали про них. В межах тижня було проведено конкурс дитячих проектів «Моя матуся – найкраща в світі» . Хочеться відмітити роботи учнів 7 класу Григірчик К., Мороз Є., Юозенайте А. та учнів 5 класу Івашури М., Барбат М., Марченка І., Вороніна М.. Вчителем російської мови було проведено виховний захід «Говори по-русски правильно» у формі усного журналу. Підвищенню інтересу учнів до предметів сприяли і їхня участь у вікторинах «Уважний читач (зарубіжна література)», «Знавці російської мови (російська мова)» та участь у літературному квесті для старшокласників.

Вчитель російської мови та літератури висловила вдячність всім учасникам, учителям та адміністрації школи за допомогу в організації та проведенні тижня.

Альбом: Тижденьь російської мови та літератури Альбом: Тижденьь російської мови та літератури Альбом: Тижденьь російської мови та літератури Альбом: Тижденьь російської мови та літератури Альбом: Тижденьь російської мови та літератури
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12666 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:06 16.03.2018