"Як парость виноградної лози, плекайте мову!"
\"Як парость виноградної лози, плекайте мову!\"

"Як парость виноградної лози, плекайте мову!"

Двадцять першого лютого 2018 року в школі пройшли заходи до Міжнародного дня рідної мови.

Відзначення Дня Рідної мови - це обов'язок кожного поважаючого себе громадянина. Ось і наші учні долучилися до шкільних заходів, присвячених цій події. Написання диктанту "Небесна Сотня" стало кроком на шляху до освіченості і обізнаності дітей.

А як же в цей день без "Мені тринадцятий минало.." або "Як би ви знали, паничі.."?. Конкурс читців творів Кобзаря напам'ять пройшов між учнями 5 - 9 класів. Година спілкування "Рідна мова - скарбниця нашого народу" стала завершенням цікавого та насиченого навчального дня.

Нації вмирають не від інфаркту.
                                                                                                                                               Спочатку їм відбирає мову.
                                                                                                                                                                    Ліна Костенко

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Альбом: Міжнародний День Рідної мови Альбом: Міжнародний День Рідної мови Альбом: Міжнародний День Рідної мови
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12483 | Переглядів: 185Дата публікації: 14:35 21.02.2018