Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас.

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас.

Шостого лютого 2018 року учні Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відвідали фабрику ялинкових прикрас "Корал-Декор" ( смт. Ківшарівка).

Шостого лютого 2018 року учні Сеньківької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відвідали фабрику ялинкових прикрас " Корал - Декор". Робітники підприємства провели дуже цікаву екскурсію. Музей прикрас вразив кількістю іграшок та їх красою. Майстер клас був незабутнім. Кожний учень росписав іграшку власноруч, щоб подарувати рідним та близьким. Дітям було дуже цікаво спостерігати за сучасним обладнанням, встановленим на фабриці.

За легендою, перша скляна ялинкова кулька була видута в Саксонії в16 столітті через неврожай яблук, які тоді були головною прикрасою ялинок. На Русі перші ялинкові прикраси робили із соломи, скалок, ганчір'я, кольорових стрічок, пізніше -  з паперу, тектури та фольги. Їх виробляли вже спеціальні тектурні майстерні.

Альбом: Екскурсія Альбом: Екскурсія Альбом: Екскурсія Альбом: Екскурсія Альбом: Екскурсія Альбом: Екскурсія
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12351 | Переглядів: 142Дата публікації: 12:20 09.02.2018