Районні змагання з шахів "Біла тура"
Районні змагання з шахів  \"Біла тура\"

Районні змагання з шахів "Біла тура"

Сьомого лютого 2018 року учні Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів взяли участь у районних змаганнях з шахів "Біла тура".

Сьомого лютого 2018 року учні Сеньківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів взяли участь в районних змаганнях з шахів "Біла тура", які проходили на базі Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області.

16 команд змагалися в двох групах: п'ять - зі шкіл І-ІІ ступенів та одинадцять - І-ІІІ. Атмосфера суперництва та спортивного завзяття не залишала учасників до кінця змагань.

В Україні шахи відомі з 10 — 11 ст., куди були принесені з батьківщини шахової гри Індії. Знайдено шахові фігури в археологічних розкопах Вишгороду, Києва, Турова, в Чорній Могилі біля Чернігова.  В усній словесності, зокрема билинах, згадується, що шахи були популярні за часів Київської Русі. В часи панування Литви і Польщі любов до шахів в Україні не зникала.

Альбом: Шахмати Альбом: Шахмати Альбом: Шахмати Альбом: Шахмати Альбом: Шахмати
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12350 | Переглядів: 59Дата публікації: 12:12 09.02.2018