Тиждень мистецтва

Тиждень мистецтва

З двадцять другого по двадцять сьоме січня 2018 року в школі пройшов Тиждень мистецтва

В межах тижня образотворчого мистецтва, мистецтва, музичного мистецтва, що проходив з двадцять другого по двадцять сьоме січня вчителем образотворчого мистецтва були проведені різні цікаві заходи. Весь тиждень діти малювали, дізнавалися щось нове про мистецтво. Учні здійснили мандрівку картинною галереєю, переглянувши презентацію «Катерина Білокур», де мали змогу ознайомитись з творчістю, життєвим шляхом народної художниці.
Також кожен учень школи мав можливість взяти участь у цікавому флешмобі «Давайте станемо метеликами» . Такий захід покликаний допомогти виразити  себе в малюнку  - намалювати метелика, який символізує малюючого. Учні та вчителі із задоволенням малювали метеликів, вкладаючи в них частку себе.

А учні восьмого та дев'ятого класів переглянули документальні фільми про життя видатних людей: Вінсента Ван Гога та Сальвадора Далі. Діти з цікавістю спостерігали за життям митців з екрану. Екранне мистецтво - шлях до самовдосконалення та розвитку особистості.

Заняття  мистецтвом збагачує учнів естетикою, несе їм радість, отож і намагаємося у школі виявити природні задатки, обдарування дитини, стимулювати творчу діяльність, поступово ускладнювати навики уміннями і навичками.

Альбом: Тиждень мистецтва Альбом: Тиждень мистецтва Альбом: Тиждень мистецтва Альбом: Тиждень мистецтва
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12279 | Переглядів: 163Дата публікації: 14:48 05.02.2018