Уроки-тренінги "Вчимося жити разом"
Уроки-тренінги \"Вчимося жити разом\"

Уроки-тренінги "Вчимося жити разом"

Протягом І семестру 2017/2018 навчального року на базі школи вчителем початкових класів Пелих Наталією Володимирівною були проведені уроки - тренінги за програмою «Вчимося жити разом» у 2-3-х класах. Теми цих уроків – тренінгів стосувалися розділу «Соціальна складова здоров’я. Серед людей».

Після тренінгів учні 2-го класу вільно називають основні права дитини, людей, які допомагають дітям реалізовувати їхні права; свої обов’язки в родині та школі; пояснюють, як щирість і правдивість полегшують спілкування, як уміння приймати рішення допомагає уникати небезпек.

Учні 3-го класу  дізналися про правила, які допомагають запобігати конфліктам і мирно їх розв’язувати; уміють пояснювати родинні стосунки, необхідність толерантного ставлення до людей; розпізнають вербальні та невербальні ознаки активного слухання та інше.

У ІІ семестрі 2017/2018 навчального року планується продовження роботи на уроках – тренінгах для досягнення головної мети курсу: «Прагнемо бути здоровими!».

Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом" Альбом: Уроки-тренінги "Вчимося жити разом"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12211 | Переглядів: 81Дата публікації: 15:27 29.01.2018