"Охорона праці очима дитини"
\"Охорона праці очима дитини\"

"Охорона праці очима дитини"

Двадцять дев'ятого січня 2018 року в нашій школі відбувся перший етап конкурсу дитячого малюнка " Охорона праці очима дитини"

Конкурс " Охоронав праці очима дитини"- захід, який допомагає виявити творчі здібності дитини та зрозуміти, як вона розуміє поняття " Охорона праці"

Питання охорони праці і безпеки життєдіяльності дедалі серйозніше звучать сьогодні в організації навчально-виховного процесу  навчальних закладів, адже дотримання встановлених норм з охорони праці – це одна з найважливіших складових ефективної діяльності. Сьогодення акцентує увагу на безпечності умов під час проведення навчально-виховних занять, вживанні конкретних заходів щодо збереження здоров’я та життя всіх учасників навчально-виховного процесу.

Не секрет, що робота навчального закладу не може бути високоефективною, якщо на першому місці не стоятиме питання створення умов та виконання посадових обов’язків, спрямованих на збереження як власного життя і здоров’я працівників закладу, так і життя та здоров’я дітей. Кожен досвідчений педагог розуміє, що сьогодні слід докладати максимум зусиль, аби насамперед через систему освіти впливати на умови збереження, зміцнення і відновлення здоров’я особистості. Для цього у кожному навчальному закладі, в першу чергу, повинні бути створені умови, належна матеріально-технічна база.

Організація роботи з охорони праці передбачає підготовку, прийняття та реалізацію завдань щодо здійснення організаційних, технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на збереження життя і здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.

Альбом: "Охорона праці очима дитини" Альбом: "Охорона праці очима дитини"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/12209 | Переглядів: 161Дата публікації: 14:45 29.01.2018