Святий Миколай

Святий Миколай

Дев'ятнадцятого грудня 2017 року до нас у школу завітав Святий Миколай.

Свято Святого Миколая одне з найдивовижніших! Діти з нетерпінням чекали на цей день та з радістю поділилися своїми враженнями.Учні молодших класів порадували чудовими номерами та привітаннями.Щасливі посмішки малечі-це найцінніше,що може принести це свято.Слухняних діток Чудотворець винагородив щедрими подарунками.Старшокласники також не залишились осторонь.Цікаві вірші про Святого Миколая впродовж дня лунали в нашій школі.Цей день надовго запам'ятається всім нам!!!

Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай Альбом: Святий миколай
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/11959 | Переглядів: 117Дата публікації: 15:00 30.12.2017