Всесвітній День боротьби зі СНІДом
Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Поділитися новиною:

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом першого грудня 2017 року в нашій школі відбулася лекція, спрямована на підвищення уваги до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Лекцію проводила сестра медична Батюченко Мілена Сергіївна. Учні з цікавістю прослухали про метди запобігання зараження ВІЛ/СНІДом. Також старші класи переглянулил документальний фільм "ВІЛ/СНІД", який не залишив осторонь жодного з школярів.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Альбом: Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Альбом: Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Альбом: Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Альбом: Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/11725 | Переглядів: 129Дата публікації: 11:10 04.12.2017
Директор

Шевченко Юлія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих