Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. \"День іграшок та ігор\"

Поділитися новиною:

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор"

«Ви були коли-небудь на річці, на Осколі,що тече Харківщиною нашою аж у річку Південний Донець? Не були? Побувайте!» Таким риторичним питанням і запрошенням Остапа Вишні розпочався дванадцятий день перебування у пришкільному закладі відпочинку «Осколята». Цього дня наші вихованці подорожували стежками автора «Усмішок», своєрідного художника слова – Остапа Вишні.

День пройшов плідно: вихованці загону «Смайлики» побували біля криниці Остапа Вишні,де він, перебуваючи в селі Сенькове, пив воду з цієї криниці…Ходили на катері у річці Оскіл. Краєвиди - словами не описати,жовті лілеї,білі кувшинки…. Краса!

Вихованці загону «Сонечко» цього тематичного «Дня ігор та іграшок» підготували розповіді про свої улюблені іграшки та ігри. Марченко Ілля, навіть, написав пісню на тему іграшок. Цього дня діти пішли додому втомленими,але щасливими, повні позитивних емоцій!

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 12. "День іграшок та ігор"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10713 | Переглядів: 154Дата публікації: 08:37 16.06.2017
Директор

Шевченко Юлія Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих