Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. \"День казки\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки"

Діти дуже люблять слухати казки, а дорослі з великим задоволенням розповідати… 9 червня 2017 року у пришкільному закладі відпочинку «Осколята» пройшов казковий день.

Кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки до інсценізації. Діти  вражали своєю артистичністю та незвичайністю постановки. Кожен актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи талант. Окрім перегляду казки було проведено вікторину «Мої улюблені казки», а також виставка малюнків,на яких вихованці проілюстрували своїх улюблених казкових героїв. Цей день закінчився переглядом мультиплікаційних фільмів.

Повір у казку і усе здійсниться,
Що мріється уже які роки.
І принц чарівний на коні присниться,
Все буде добре казці завдяки.

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 9. "День казки"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10670 | Переглядів: 63Дата публікації: 14:07 12.06.2017