Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. \"День патріотизму\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму"

08 червня 2017 року, восьмий день відпочинку в пришкільному закладі відпочинку «Осколята», було присвячено патріотичному вихованню. Він пройшов під гаслом: «На білому світі є різні країни, Де ріки,ліси і лани. Та тільки одна на землі Україна, А ми її доньки й сини».

У народі кажуть,що без минулого немає майбутнього. Наші діти знають історію свого краю, своєї Батьківщини, пам’ятають своїх героїв. День був дуже  насиченим: загальношкільна лінійка, на якій діти всі разом співали гімн України,вікторина «Державні символи України»,конкурс малюнків «Моя Україна», виховний захід «Мій рідний край, моя земля».
Вихованці вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні, покладаючи квіти  до меморіалу.
Наша країна дуже молода,тому далеко не все добре в ній зараз. Проте кращою її ніхто крім нас не зробить. Тому треба любити її і робити все необхідне для процвітання нашої Батьківщини!

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 8. "День патріотизму"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10660 | Переглядів: 62Дата публікації: 07:58 12.06.2017