Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. \"День творчості\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості"

07 червня 2017 року, сьомий день відпочинку у пришкільному закладі «Осколята» , пройшов під назвою День творчості. День був дуже насиченим і цікавим. Традиційно розпочався із загальної лінійки та ранкової зарядки. У рамках дня діти малювали, ілюструючи веселі дні відпочинку в пришкільному закладі.

Вихованці стали учасниками музичної вікторини «Вгадай мелодію», співали пісні в караоке. Також брали участь у майстер-класі гри на гітарі та на барабанах, який проводив вихователь Швидкий А.В. Цього дня діти мали змогу показати свої таланти. Сонячний день творчості залишив незабутні враження в усіх учасників!

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 7. "День творчості"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10612 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:40 07.06.2017