Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. \"День дружби\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби"

02 червня 2017 року, п’ятий день відпочинку у пришкільному закладі «Осколята» було присвячено дружбі. Цей день пройшов під девізом: Літо-це сонце! Сонце –це діти! Діти – це дружба! Дружба –це клас!

Цікаво та весело пройшло чудове свято дружби! Діти висловлювали свої власні міркування з теми «Що таке дружба?», залюбки розповідали про своїх друзів. Вихователі провели бесіду-гру «Дружать діти на планеті», познайомили  учнів із прислів’ями, приказками, оповіданнями про доброту і людяність. Діти з’ясували, що дружити  можна не лише один з одним, а й з природою, навіть з планетою! Лунали пісні та вірші  про дружбу

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 5. "День дружби"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10610 | Переглядів: 50Дата публікації: 13:34 07.06.2017