Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. \"День туризму\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму"

1 червня - перший день літа, День Захисту дітей та День туризму в пришкільному закладу відпочинку «Осколята» пройшов під гаслом «У радості жити!». День туризму для нас – це справді свято, адже природа в нашому краї чудова: широкі степи, густі ліси, швидкоплинний Оскіл.

Цього дня наші вихованці відправились на екскурсію до лісу. Відпочивали на природі, грали в різноманітні спортивні ігри, насолоджувались чистим повітрям та пахощами буйних трав та квітів.
Коли діти повернулись з екскурсії на них чекала розважальна програма «Ми щасливі діти» до Дня Захисту дітей. Читали вірші, співали пісень, наприкінці свята всі учні отримали солодкі подарунки. Весело і цікаво провели цей день вихованці пришкільному закладу відпочинку «Осколята»!

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 4. "День туризму"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10591 | Переглядів: 50Дата публікації: 09:18 06.06.2017