Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. \"День квітів\"

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів"

31 травня –останній день весни! Цей чудовий і сонячний день вихованці пришкільного закладу відпочинку «Осколята» присвятили квітам.

Миловидні краєвиди нашої України: червоні маки, білі ромашки, синьоокі волошки –все це неповторна краса українських степів. Кожна квіточка має своє символічне значення і  приносить радість людям. Вихованці загонів «Сонечко» і «Смайлики» відрядились на екскурсію рідним краєм. Яке красиве село Сенькове! Які краєвиди! Річка Оскіл! Все цвіте, все буяє! Після відпочинку на природі і повернення до школи, було проведено свято квітів, яке розпочалося з поетичної сторінки, звучали пісні, легенди, казки і вірші. А потім діти створили букети з квітів, якими прикрасили кімнати відпочинку.

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів" Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 3. "День квітів"
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10589 | Переглядів: 40Дата публікації: 08:59 06.06.2017