Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 2. "Мирне небо, щасливе дитинство!"
Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 2. \"Мирне небо, щасливе  дитинство!\"

День 30 травня в пришкільному закладі відпочинку «Осколята» пройшов незабутньо. Вихованці загону «Сонечко» відвідали міський парк відпочинку (м. Куп’янськ), де на них чекав святковий концерт до Дня Захисту дітей, розважальна програма з іграми та конкурсами, атракціони.

Вихованці загону «Смайлики» відвідали Сеньківську сільську бібліотечну філію, де дізналися багато цікавого про історію села Сенькове.
Отримавши масу задоволення  і позитиву, діти відтворили свої емоції на асфальті. Серед учнів був проведений  конкурс малюнків на асфальті «Ми за мир на всій Землі»

Альбом: Мирне небо, щасливе  дитинство! Альбом: Мирне небо, щасливе  дитинство! Альбом: Мирне небо, щасливе  дитинство! Альбом: Мирне небо, щасливе  дитинство!
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10557 | Переглядів: 87Дата публікації: 08:19 01.06.2017