Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 1

Пришкільний заклад відпочинку «Осколята», день 1

Настало довгоочікуване для школярів літо. Пора канікул та літнього відпочинку. Щоб відпочинок був не тільки активним, а ще й корисним і змістовним, при Сеньківській ЗОШ І-ІІ ступенів був створений пришкільний заклад відпочинку «Осколята». Начальником закладу є вчитель зарубіжної літератури Колкунова Юлія Олександрівна. В закладі відпочиває 40 учнів. Було створено два загони «Сонечко»(21 учень) та «Смайлики»(19 учнів). У них перебувають учні молодшого та середнього шкільного віку.

29 травня 2017 року відбулося  урочисте відкриття пришкільного закладу відпочинку  «Осколята». Радісно і весело розпочався перший день роботи закладу, було проведено розважальну програму «Ми раді зустрічі». На свято завітали казкові гості –Літо, Незнайко, Знайко та Пігулкін, які у незвичайній формі привітали школярів з початком літніх канікул, розповіли про режим дня, про те, як буде цікаво відпочивати у пришкільному закладі відпочинку. Діти представили свої загони, девізи, які гучно лунали у актовій залі. Співали пісень, танцювали. У дружній атмосфері і у гарному настрої вихованців промайнув перший день відпочинку в «Осколятах»!

Літо-це дуже весела пора!
Запрошує вас воно, дітвора!
Кличе всіх цікавий час,
Справ багато є у нас.
Конкурси, змагання, гра –
Все зустрінем на «ура»!