Весняні барви

Весняні барви

13 квітня 2017 року з метою сприяння творчих здібностей учнівської молоді на базі Сеньківської ЗОШ І-ІІ ст. було проведено районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняні барви».

Цей фестиваль спрямований на відродження культурних традицій українського народу та національних культур народів України, тому до участі були залучені учні та художні колективи 5 шкіл. Виступи Кругляківської, Петрівської, Лісностінківської, Пристіньскої та Сеньківської шкіл відзначилися яскравими творчими номерами різних жанрів ораторського мистецтва. Серед концертних номерів шкіл-учасників відзначилися солісти, вокальні ансамблі, були представлені народні та естрадні танці, окрему увагу здобули читці поезії.

Незабутнє враження отримали від проведеного заходу всі учасники фестивалю, а головне – кожен учень показав свій талант та отримав імпульс для подальшої творчості.

Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви Альбом: Весняні барви
Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10196 | Переглядів: 69Дата публікації: 15:32 13.04.2017