"Спорт заради розвитку"
\"Спорт заради розвитку\"

"Спорт заради розвитку"

З 6 по 8 квітня 2017 року в місті Харкові представниками Дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ та проекту «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України проведено тренінг «Спорт заради розвитку».

Цей проект включає багато складових. Зокрема, створення нових місць у дитячих садках, підтримка сімей та робота із соціально вразливими дітьми на ранній стадії, а також створення нових громадських центрів для залучення молоді.

Головна мета тренінгу - підготувати вчителів фізичної культури до проведення занять та поширення інформації щодо   програм спорт заради розвитку.

Заступник директора з  навчально-виховної роботи Шевченко Юлія Вікторівна  та вчитель фізичної культури  Буторін Микола Іванович покращили вміння та навички проведення занять фізичної культури, використовуючи посібник для вчителів: «Як залучити дітей до активності?». Бо ми знаємо, що активні діти – це успішні діти.

Дуже вдячні  дитячому фонду ЮНІСЕФ за новаторську  для України програму, сподіваємося, що дана програма запрацює в нашій державі

СПОРТ - ЦЕ ДУЖЕ ЦІКАВО!

Web-адреса: senkivskashkola.kupyansk.info/news/id/10180 | Переглядів: 100Дата публікації: 14:33 12.04.2017